Regulamin – Guru-inwestycji.pl
Potrzebna gotówka ?
Z nami znajdziesz najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich możliwości !
Pożyczki
                       

Jesteś tutaj: Strona główna Regulamin

Regulamin

Regulamin serwisu Guru-inwestycji.pl

 1. Artykuły, opisy oraz opinie umieszczone w serwisie guru-inwestycji.pl mają wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowią reklamy, oferty ani rekomendacji finansowych. Odpowiedzialność za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej guru-inwestycji.pl oraz wszelkie konsekwencje z tym związane ponosi użytkownik serwisu.
   
 2. Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje  zawarte na stronie były rzetelne i aktualne, jednak nie może w pełni tego zagwarantować, dlatego zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające w szczególności z niedokładności, niekompletności lub nieaktualności informacji umieszczonych w serwisie. Aby potwierdzić aktualność informacji oraz danych należy skontaktować się z wybranym bankiem lub instytucją finansową.
   
 3. W serwisie guru-inwestycji.pl znajdują się linki, banery, odnośniki do partnerów i instytucji współpracujących z serwisem guru-inwestycji.pl, które przekierowują do zewnętrznych serwisów. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść regulaminów, polityki prywatności, treść i formę informacji zawartych na stronach Partnerów i instytucji współpracujących z serwisem guru-inwestycji.pl.
   
 4. Korzystanie z serwisu guru-inwestycji.pl jest całkowicie bezpłatne. Serwis guru-inwestycji.pl nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z narzędzi finansowych znajdujących się w serwisie, jak również za wysyłanie wniosków do instytucji finansowych.
   
 5. Serwis guru-inwestycji.pl nie gromadzi ani nie przetwarza żadnych danych osobowych klientów korzystających z produktów finansowych. Wszystkie dane osobowe kierowane są bezpośrednio na serwer wybranego przez klienta banku lub instytucji finansowej. Wszelkie transmisje drogą elektroniczną są realizowane na własne ryzyko osoby przesyłającej informacje w sposób elektroniczny na podany e-mail kontaktowy, newsletter, wniosek, formularz online.
   
 6. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy oraz informacje/oferty zamieszczone przez użytkowników serwisu.
   
 7. Zawartość strony objęta jest prawami autorskimi i nie może być w żaden sposób kopiowana, powielana, wykorzystywana w innych publikacjach w jakiejkolwiek formie bez wcześniejszej zgody administracji serwisu.
Top