Polityka prywatności – Guru-inwestycji.pl
Potrzebna gotówka ?
Z nami znajdziesz najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich możliwości !
Pożyczki
                       

Polityka prywatności

Podając adres email oraz imię w formularzu zgadzasz się na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgadzasz się także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku. Administratorem danych jest firma e-Finanse.

Akceptując politykę prywatności w pełni wyrażasz zgodę na bezpłatne zapisanie się na listę mailingową i otrzymywanie droga elektroniczną informacji o ofertach i produktach finansowych w formie bezpłatnego biuletynu.

Twój adres email jest chroniony i nie zostanie udostępniony ani odsprzedany osobom trzecim.

Twoje imię służy tylko i wyłącznie do personalizacji wiadomości wysyłanych do Ciebie.

Każdy Użytkownik, którego email jest przetwarzany ma prawo wglądu do swoich danych, ich uaktualnienia, lub ich usunięcia. Skorzystanie z prawa wglądu, uaktualnienia lub usunięcia danych z serwisu jest realizowane poprzez przesłanie wiadomości email na adres kontakt@e-cash.com.pl z adresu, który został podany podczas wypełniania formularza z informacją o chęci wglądu, uaktualnienia lub usunięcia swoich danych.

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku skorzystania z ofert handlowych przedstawianych w wysyłanych biuletynach.

Akceptacja polityki prywatności jest dobrowolna i oznacza świadome zrozumienie treści w niej zawartych.

Top